VM30SS-M5-2ZI - Standard Steel Nut with Base Plate - PEM® Fastening Products
VM30SS-M5-2ZI
Standard Steel Nut with Base Plate
螺母 / VM30SS-M5-2ZI
VM30SS-M5-2ZI_image_1.jpg
VM30SS-M5-2ZI_image_2.jpg
VM30SS-M5-2ZI
螺纹代码
M5
螺纹尺寸
M5 x 0.8
螺纹规格
6H, ASME B1.13M
柄端代码
2
产品类型
Standard Steel Nut with Base Plate – Metric
PEM产品系列
VM20S, VM20SS, VM30S, VM30SS
产品类型
螺母
BPD ± 0.42_mm
30mm
BPT ± 0.1_mm
1.6mm
E ± 0.25_mm
8.64mm
T ± 0.25_mm
2mm