VM30S-M3-1ZI - Standard Steel Nut with Base Plate - PEM® Fastening Products
VM30S-M3-1ZI
Standard Steel Nut with Base Plate
螺母 / VM30S-M3-1ZI
VM30S-M3-1ZI_image_1.jpg
VM30S-M3-1ZI_image_2.jpg
VM30S-M3-1ZI
螺纹代码
M3
螺纹尺寸
M3 x 0.5
螺纹规格
6H, ASME B1.13M
柄端代码
1
产品类型
Standard Steel Nut with Base Plate – Metric
Zinc Plated per ASTM B633, SC1, Type III
品牌
PEM
PEM产品系列
VM30S
产品类型
螺母
BPD ± 0.42_mm
30mm
BPT ± 0.1_mm
1.2mm
E ± 0.25_mm
6.35mm
T ± 0.25_mm
1.5mm