VM30BSO-3.5M3-16ZI - Steel Standoff with Base Plate - PEM® Fastening Products
VM30BSO-3.5M3-16ZI
Steel Standoff with Base Plate
螺柱 / VM30BSO-3.5M3-16ZI
VM30BSO-3.5M3-16ZI_image_1.jpg
VM30BSO-3.5M3-16ZI_image_2.jpg
VM30BSO-3.5M3-16ZI
Steel Standoff with Base Plate
21045
规格
螺纹代码
M3.5
螺纹尺寸
M3.5 x 0.6
产品类型
Steel Standoff with Base Plate – Metric
PEM产品系列
VM30BSO
产品类型
螺柱
BPD ± 0.42_mm
30mm
BPT ± 0.1_mm
1.2mm
L +0.05 -0.13_mm
16mm