VM30B-M5-2ZI - Steel Blind Nut with Base Plate - PEM® Fastening Products
VM30B-M5-2ZI
Steel Blind Nut with Base Plate
螺母 / VM30B-M5-2ZI
VM30B-M5-2ZI_image_1.jpg
VM30B-M5-2ZI_image_2.jpg
VM30B-M5-2ZI
规格
螺纹代码
M5
螺纹尺寸
M5 x 0.8
螺纹规格
6H, ASME B1.13M
柄端代码
2
产品类型
Steel Blind Nut with Base Plate – Metric
PEM产品系列
VM30B
产品类型
螺母
B最大_毫米
6.02mm
BPD ± 0.42_mm
30mm
BPT ± 0.1_mm
1.6mm
E ± 0.25_mm
8.75mm
L Max._mm
9.8mm
T ± 0.25_mm
11.2mm