VM30B-M4-1ZI - Steel Blind Nut with Base Plate - PEM® Fastening Products
VM30B-M4-1ZI
Steel Blind Nut with Base Plate
螺母 / VM30B-M4-1ZI
VM30B-M4-1ZI_image_1.jpg
VM30B-M4-1ZI_image_2.jpg
VM30B-M4-1ZI
规格
螺纹代码
M4
螺纹尺寸
M4 x 0.7
螺纹规格
6H, ASME B1.13M
柄端代码
1
产品类型
Steel Blind Nut with Base Plate – Metric
PEM产品系列
VM30B
产品类型
螺母
B最大_毫米
5.2mm
BPD ± 0.42_mm
30mm
BPT ± 0.1_mm
1.2mm
E ± 0.25_mm
7.95mm
L Max._mm
9.8mm
T ± 0.25_mm
11.2mm