TSOS-256-562
Threaded Standoffs for Sheets as Thin as .025” – Types TSO, TSOA, TSOS
螺柱 / TSOS-256-562
TSOS-256-562_image_1.jpg
TSOS-256-562_image_2.jpg
TSOS-256-562_image_3.jpg
TSOS-256-562
Through Hole/Blind
Blind
C + .000 – .005_in
0.165in
F – Min. Thread Depth_in
0.2in
H – Nom._in
0.187in
Hole Size in Sheet +.003 – .000_in
0.166in
L – Length ± .003_in
0.562in
最小值 孔 C/L 至边缘的距离_in
0.23in