TSOA-632-562
Threaded Standoffs for Sheets as Thin as .025” – Types TSO, TSOA, TSOS
螺柱 / TSOA-632-562
TSOA-632-562_image_1.jpg
TSOA-632-562_image_2.jpg
TSOA-632-562_image_3.jpg
TSOA-632-562
规格
螺纹代码
632
Through Hole/Blind
Blind
C + .000 – .005_in
0.212in
F – Min. Thread Depth_in
0.27in
H – Nom._in
0.25in
Hole Size in Sheet +.003 – .000_in
0.213in
L – Length ± .003_in
0.562in
最小值 孔 C/L 至边缘的距离_in
0.27in