TSOA-256-125
Threaded Standoffs for Sheets as Thin as .025” – Types TSO, TSOA, TSOS
螺柱 / TSOA-256-125
TSOA-256-125_image_1.jpg
TSOA-256-125_image_2.jpg
TSOA-256-125_image_3.jpg
TSOA-256-125
规格
螺纹代码
256
紧固件材质
Aluminum
标准表面处理
None
适用板材硬度
HRB 50 / HB 82 or less
产品类型
Threaded Standoffs for Sheets as Thin as .025” – Types TSO, TSOA, TSOS – Unified
PEM产品系列
TSOA
产品类型
螺柱
Through Hole/Blind
Through Hole
C + .000 – .005_in
0.165in
H – Nom._in
0.187in
Hole Size in Sheet +.003 – .000_in
0.166in
L – Length ± .003_in
0.125in
最小值 孔 C/L 至边缘的距离_in
0.23in