TSO4-6256-687
Threaded Standoffs for Stainless Sheets as Thin as .025” – Types TSO4
螺柱 / TSO4-6256-687
TSO4-6256-687_image_1.jpg
TSO4-6256-687_image_2.jpg
TSO4-6256-687
标准表面处理
Passivated and/or tested per ASTM A380
Through Hole/Blind
Blind
C + .000 – .005_in
0.212in
F – Min. Thread Depth_in
0.2in
H – Nom._in
0.25in
Hole Size in Sheet +.003 – .000_in
0.213in
L – Length ± .003_in
0.687in
最小值 孔 C/L 至边缘的距离_in
0.27in