TSO4-6256-375NC
Threaded Standoffs for Stainless Sheets as Thin as .025” – Types TSO4
螺柱 / TSO4-6256-375NC
TSO4-6256-375NC_image_1.jpg
TSO4-6256-375NC_image_2.jpg
TSO4-6256-375NC
标准表面处理
Electroless Nickel over Copper over Nickel strike per ASTM B733
Through Hole/Blind
Through Hole
C + .000 – .005_in
0.212in
F – Min. Thread Depth_in
0.2in
H – Nom._in
0.25in
Hole Size in Sheet +.003 – .000_in
0.213in
L – Length ± .003_in
0.375in
最小值 孔 C/L 至边缘的距离_in
0.27in