TSO-6440-187ZI
Threaded Standoffs for Sheets as Thin as .025” – Types TSO, TSOA, TSOS
螺柱 / TSO-6440-187ZI
TSO-6440-187ZI_image_1.jpg
TSO-6440-187ZI_image_2.jpg
TSO-6440-187ZI_image_3.jpg
TSO-6440-187ZI
Through Hole/Blind
Through Hole
C + .000 – .005_in
0.212in
H – Nom._in
0.25in
Hole Size in Sheet +.003 – .000_in
0.213in
L – Length ± .003_in
0.187in
最小值 孔 C/L 至边缘的距离_in
0.27in