TSKS-R2.0-2.5-ZI - SELF-CLINCHING KEYHOLE® FASTENERS - TSKS-R™ - PEM® Fastening Products
TSKS-R2.0-2.5-ZI
SELF-CLINCHING KEYHOLE® FASTENERS – TSKS-R™
TSKS-R2.0-2.5-ZI_image_1.jpg
TSKS-R2.0-2.5-ZI_image_2.jpg
TSKS-R2.0-2.5-ZI_image_3.png
TSKS-R2.0-2.5-ZI
Panel 2 Thickness Max (in)
0.08
Panel 2 Thickness Max (mm)
2.04
最大柄长
0.032in, 0.8mm
B ± .003_in
0.177in
B ± 0.075mm/±.003in_in
0.177in
B ± 0.08_mm
4.5mm
D Anvil Hole + .003 – .000_in
0.183in
D Anvil Hole + 0.08_mm
4.65mm
H – Nom._in
0.276in
H Nom._毫米
7mm
M Max._in
0.159in
M Max._mm
4.05mm
N ± .003_in
0.099in
N ± 0.08_mm
2.5mm
C Max._in
0.236in
C 最大_毫米
6mm
Panel 1 (Bottom) Edge Distance C1 Min._in
0.276in
Panel 1 (Bottom) Edge Distance C1 Min._mm
7mm
Panel 1 (Bottom) Mounting Hole B + .003 – .000_in
0.237in
Panel 2 (Top) Mounting Hole A1 Nom._in
0.059in
Panel 2 (Top) Mounting Hole A1 Nom._mm
1.5mm
Panel 2 (Top) Mounting Hole A2 ± .003_in
0.118in
Panel 2 (Top) Mounting Hole A2 ± 0.08_mm
3mm
Panel 2 (Top) Mounting Hole A3 ± .003_in
0.197in
Panel 2 (Top) Mounting Hole A3 ± 0.08_mm
5mm
Panel 2 (Top) Mounting Hole A4 Min._in
0.148in
Panel 2 (Top) Mounting Hole A4 Min._mm
3.75mm
S ± .003_in
0.119in
S ± 0.08_mm
3.03mm
Top Sheet Thickness Code
2
安装&性能数据
TSKS-R Cold-Rolled Steel HRB 67 ZI 2518 0.222 5.65 8026245 TSKS-R2.0-2.5-ZI 11.2 975200048 124 550 41 180 .032” / 0.8mm